Bilgi
Anadolu Lisesi

Öğrencilerimiz, toplumsal sorumluluk bilinciyle yetişirler. Her öğrencimiz lise eğitimleri sırasında birçok kez sosyal sorumluluk projesinde aktif rol alır.

Özel Bilgi Okulları geleceğin liderlerini yetiştiren eğitim anlayışıyla çocuğunuzun sahip olduğu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirir ve onun gelişimi için çalışır.

İyi bir gelecek için Bilgi Anadolu Lisesi’nde öğrencilerimiz, müfredatta olan dersleri uygulamalı ve deneysel yöntemlerle öğrenirken kendilerini ve çevreyi de keşfederler. Sosyal kulüpler, yabancı dil sınıfları, ölçme ve değerlendirme yöntemleri ve rehberlik desteği ile liderlik yeteneklerini en iyi şekilde değerlendirdikleri bir eğitim alırlar.

Özel Bilgi Anadolu Lisesi’nde öğrencilerimiz, toplumsal sorumluluk bilinciyle yetişirler. Her öğrencimiz lise eğitimleri sırasında birçok kez sosyal sorumluluk projesinde aktif rol alır. Bu sayede toplumu tanıyan ve toplumu için çalışan bireyler olarak yetişirler.

Toplumun bir parçası olan öğrencilerimizin ahlaklı ve saygılı bireyler olarak yetişmesi de bizim için oldukça önemlidir. Bu sayede gelecekte hayatlarında karşılaşacakları projelere liderlik yapabilecek bilgi birikimine ve deneyime sahip olurlar.

empty